Veteranska liga

... igra se dober nogomet

  • Povečaj velikost črk
  • Privzeta velikost črk
  • Zmanjšaj velikost črk
Začetek Razpored tekem
Veterani 2016/2017
Razpored tekem iCal export

1.krog (02.09.2016)

Petek, 02. September 2016.
17:30    VIRNK Vir-IHANK Ihan3:2
17:30    NKRNK Črni Graben-TVDNK Domžale Veterani2:0
17:30    RADNK Radomlje-NKDNK Dnevnik1:2
17:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-DOBNK Dob3:0
Ponedeljek, 05. September 2016.
17:30    KAMNK Kamnik-RNUNK Črnuče3:1
go to top
2.krog (09.09.2016)

Petek, 09. September 2016.
17:30    IHANK Ihan-DOBNK Dob2:3
17:30    NKDNK Dnevnik-TERNK Termit-Moravče Lukovica1:2
17:30    VIRNK Vir-NKRNK Črni Graben0:1
20:30    TVDNK Domžale Veterani-KAMNK Kamnik2:1
Ponedeljek, 12. September 2016.
17:30    RNUNK Črnuče-RADNK Radomlje3:1
go to top
3.krog (16.09.2016)

Četrtek, 15. September 2016.
17:30    DOBNK Dob-NKDNK Dnevnik3:1
Petek, 16. September 2016.
17:30    NKRNK Črni Graben-IHANK Ihan3:3
17:30    RADNK Radomlje-TVDNK Domžale Veterani1:3
17:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-RNUNK Črnuče4:3
Ponedeljek, 19. September 2016.
17:30    KAMNK Kamnik-VIRNK Vir5:2
go to top
4.krog (23.09.2016)

Petek, 23. September 2016.
17:00    IHANK Ihan-NKDNK Dnevnik1:2
17:00    VIRNK Vir-RADNK Radomlje2:3
17:00    NKRNK Črni Graben-KAMNK Kamnik1:0
20:30    TVDNK Domžale Veterani-TERNK Termit-Moravče Lukovica2:0
Ponedeljek, 26. September 2016.
17:00    RNUNK Črnuče-DOBNK Dob1:4
go to top
5.krog (30.09.2016)

Četrtek, 29. September 2016.
16:30    DOBNK Dob-TVDNK Domžale Veterani4:0
Petek, 30. September 2016.
16:30    RADNK Radomlje-NKRNK Črni Graben2:1
16:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-VIRNK Vir9:4
16:30    NKDNK Dnevnik-RNUNK Črnuče2:3
Ponedeljek, 03. Oktober 2016.
16:30    KAMNK Kamnik-IHANK Ihan3:1
go to top
6.krog (07.10.2016)

Petek, 07. Oktober 2016.
16:30    IHANK Ihan-RNUNK Črnuče3:4
16:30    VIRNK Vir-DOBNK Dob1:2
16:30    NKRNK Črni Graben-TERNK Termit-Moravče Lukovica1:2
20:30    TVDNK Domžale Veterani-NKDNK Dnevnik2:1
Ponedeljek, 10. Oktober 2016.
16:30    KAMNK Kamnik-RADNK Radomlje3:4
go to top
7.krog (14.10.2016)

Četrtek, 13. Oktober 2016.
16:30    DOBNK Dob-NKRNK Črni Graben4:3
Petek, 14. Oktober 2016.
16:30    RADNK Radomlje-IHANK Ihan7:2
16:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-KAMNK Kamnik8:1
16:30    NKDNK Dnevnik-VIRNK Vir2:3
Ponedeljek, 17. Oktober 2016.
16:30    RNUNK Črnuče-TVDNK Domžale Veterani0:3
go to top
8.krog (21.10.2016)

Petek, 21. Oktober 2016.
16:00    IHANK Ihan-TVDNK Domžale Veterani7:2
16:00    VIRNK Vir-RNUNK Črnuče0:3
16:00    NKRNK Črni Graben-NKDNK Dnevnik0:2
16:00    RADNK Radomlje-TERNK Termit-Moravče Lukovica1:2
Ponedeljek, 24. Oktober 2016.
16:00    KAMNK Kamnik-DOBNK Dob4:5
go to top
9.krog (28.10.2016)

Četrtek, 27. Oktober 2016.
15:30    DOBNK Dob-RADNK Radomlje2:3
Petek, 28. Oktober 2016.
15:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-IHANK Ihan1:0
15:30    NKDNK Dnevnik-KAMNK Kamnik5:1
15:30    RNUNK Črnuče-NKRNK Črni Graben2:1
20:30    TVDNK Domžale Veterani-VIRNK Vir5:1
go to top
10.krog (31.03.2017)

Četrtek, 30. Marec 2017.
17:00    DOBNK Dob-TERNK Termit-Moravče Lukovica2:1
Petek, 31. Marec 2017.
17:00    IHANK Ihan-VIRNK Vir3:0
17:00    NKDNK Dnevnik-RADNK Radomlje1:3
20:30    TVDNK Domžale Veterani-NKRNK Črni Graben1:1
Ponedeljek, 03. April 2017.
17:00    RNUNK Črnuče-KAMNK Kamnik2:0
go to top
11.krog (07.04.2017)

Četrtek, 06. April 2017.
18:00    DOBNK Dob-IHANK Ihan2:2
Petek, 07. April 2017.
18:00    TERNK Termit-Moravče Lukovica-NKDNK Dnevnik6:0
18:00    RADNK Radomlje-RNUNK Črnuče5:2
18:00    NKRNK Črni Graben-VIRNK Vir2:2
Ponedeljek, 10. April 2017.
18:00    KAMNK Kamnik-TVDNK Domžale Veterani2:2
go to top
12.krog (14.04.2017)

Petek, 14. April 2017.
18:00    IHANK Ihan-NKRNK Črni Graben3:3
18:00    VIRNK Vir-KAMNK Kamnik2:2
18:00    RNUNK Črnuče-TERNK Termit-Moravče Lukovica5:3
18:00    NKDNK Dnevnik-DOBNK Dob2:2
20:30    TVDNK Domžale Veterani-RADNK Radomlje1:5
go to top
13.krog (21.04.2017)

Četrtek, 20. April 2017.
18:00    DOBNK Dob-RNUNK Črnuče0:1
Petek, 21. April 2017.
18:00    NKDNK Dnevnik-IHANK Ihan6:1
18:00    TERNK Termit-Moravče Lukovica-TVDNK Domžale Veterani2:0
18:00    RADNK Radomlje-VIRNK Vir7:0
Ponedeljek, 24. April 2017.
18:00    KAMNK Kamnik-NKRNK Črni Graben4:0
go to top
14.krog (28.04.2017)

Ponedeljek, 24. April 2017.
18:00    RNUNK Črnuče-NKDNK Dnevnik3:2
Petek, 28. April 2017.
18:00    IHANK Ihan-KAMNK Kamnik3:3
18:00    NKRNK Črni Graben-RADNK Radomlje1:4
18:00    VIRNK Vir-TERNK Termit-Moravče Lukovica0:6
20:30    TVDNK Domžale Veterani-DOBNK Dob3:1
go to top
15.krog (05.05.2017)

Četrtek, 04. Maj 2017.
18:30    DOBNK Dob-VIRNK Vir6:2
Petek, 05. Maj 2017.
18:30    NKDNK Dnevnik-TVDNK Domžale Veterani6:2
18:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-NKRNK Črni Graben1:4
18:30    RADNK Radomlje-KAMNK Kamnik1:3
Ponedeljek, 08. Maj 2017.
18:30    RNUNK Črnuče-IHANK Ihan3:2
go to top
16.krog (12.05.2017)

Petek, 12. Maj 2017.
18:30    IHANK Ihan-RADNK Radomlje2:2
18:30    NKRNK Črni Graben-DOBNK Dob0:3
18:30    VIRNK Vir-NKDNK Dnevnik0:2
20:30    TVDNK Domžale Veterani-RNUNK Črnuče2:1
Ponedeljek, 15. Maj 2017.
18:30    KAMNK Kamnik-TERNK Termit-Moravče Lukovica2:0
go to top
17.krog (19.05.2017)

Četrtek, 18. Maj 2017.
19:00    DOBNK Dob-KAMNK Kamnik4:1
Petek, 19. Maj 2017.
19:00    TVDNK Domžale Veterani-IHANK Ihan6:0
19:00    NKDNK Dnevnik-NKRNK Črni Graben3:1
19:00    TERNK Termit-Moravče Lukovica-RADNK Radomlje1:1
Ponedeljek, 22. Maj 2017.
19:00    RNUNK Črnuče-VIRNK Vir7:3
go to top
18.krog (26.05.2017)

Petek, 26. Maj 2017.
19:00    IHANK Ihan-TERNK Termit-Moravče Lukovica1:1
19:00    RADNK Radomlje-DOBNK Dob1:4
19:00    NKRNK Črni Graben-RNUNK Črnuče6:2
19:00    VIRNK Vir-TVDNK Domžale Veterani3:4
Ponedeljek, 29. Maj 2017.
19:00    KAMNK Kamnik-NKDNK Dnevnik2:0
go to top



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Veterani 2017/2018

Veterani 2016/2017

Ostale povezave

Slike