Veteranska liga

... igra se dober nogomet

  • Povečaj velikost črk
  • Privzeta velikost črk
  • Zmanjšaj velikost črk
Začetek Razpored tekem
Veterani 2017/2018
Razpored tekem iCal export

1.kolo (01.09.2017)

Petek, 01. September 2017.
BELINKA  17:30    NKDNK Dnevnik-VIRNK Vir0:3
MORAVČE  17:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-NKRNK Črni Graben0:3
IHAN  17:30    IHANK Ihan-TVDNK Domžale Veterani3:4
MENGEŠ  17:30    NKMNK Mengeš-RADNK Radomlje0:2
Ponedeljek, 04. September 2017.
ČRNUČE  17:30    RNUNK Črnuče-KAMNK Kamnik4:2
MENGEŠ  17:30    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-DOBNK Dob4:2
go to top
2.kolo (08.09.2017)

Petek, 08. September 2017.
VIR  17:30    VIRNK Vir-DOBNK Dob2:8
RADOMLJE  17:30    RADNK Radomlje-FCLF.C. Ljubljana Lawyers1:8
RCU LUKOVICA  17:30    NKRNK Črni Graben-IHANK Ihan3:3
BELINKA  17:30    NKDNK Dnevnik-RNUNK Črnuče0:3
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-NKMNK Mengeš4:2
Ponedeljek, 11. September 2017.
KAMNIK  17:30    KAMNK Kamnik-TERNK Termit-Moravče Lukovica3:0
go to top
3,kolo (15.09.2017)

Četrtek, 14. September 2017.
DOB  17:30    DOBNK Dob-RADNK Radomlje0:3
Petek, 15. September 2017.
MORAVČE  17:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-NKDNK Dnevnik3:0
IHAN  17:30    IHANK Ihan-KAMNK Kamnik3:1
MENGEŠ  17:30    NKMNK Mengeš-NKRNK Črni Graben2:1
Ponedeljek, 18. September 2017.
ČRNUČE  17:30    RNUNK Črnuče-VIRNK Vir2:0
MENGEŠ  17:30    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-TVDNK Domžale Veterani4:3
go to top
4.kolo (22.09.2017)

Petek, 22. September 2017.
VIR  17:00    VIRNK Vir-RADNK Radomlje2:4
RCU LUKOVICA  17:00    NKRNK Črni Graben-FCLF.C. Ljubljana Lawyers1:1
BELINKA  17:00    NKDNK Dnevnik-IHANK Ihan0:3
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-DOBNK Dob4:0
Ponedeljek, 25. September 2017.
KAMNIK  17:00    KAMNK Kamnik-NKMNK Mengeš2:1
ČRNUČE  17:00    RNUNK Črnuče-TERNK Termit-Moravče Lukovica1:0
go to top
5.kolo (29.09.2017)

Četrtek, 28. September 2017.
DOB  16:30    DOBNK Dob-NKRNK Črni Graben5:2
Petek, 29. September 2017.
MORAVČE  16:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-VIRNK Vir4:3
IHAN  16:30    IHANK Ihan-RNUNK Črnuče1:4
MENGEŠ  16:30    NKMNK Mengeš-NKDNK Dnevnik3:0
RADOMLJE  16:30    RADNK Radomlje-TVDNK Domžale Veterani0:4
Ponedeljek, 02. Oktober 2017.
MENGEŠ  16:30    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-KAMNK Kamnik3:0
go to top
6.kolo (06.10.2017)

Petek, 06. Oktober 2017.
VIR  16:30    VIRNK Vir-TVDNK Domžale Veterani4:6
RCU LUKOVICA  16:30    NKRNK Črni Graben-RADNK Radomlje0:1
BELINKA  16:30    NKDNK Dnevnik-FCLF.C. Ljubljana Lawyers0:3
MORAVČE  16:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-IHANK Ihan3:3
Ponedeljek, 09. Oktober 2017.
KAMNIK  16:30    KAMNK Kamnik-DOBNK Dob0:0
ČRNUČE  16:30    RNUNK Črnuče-NKMNK Mengeš5:3
go to top
7.kolo (13.10.2017)

Četrtek, 12. Oktober 2017.
DOB  16:30    DOBNK Dob-NKDNK Dnevnik3:0
Petek, 13. Oktober 2017.
IHAN  16:30    IHANK Ihan-VIRNK Vir2:1
MENGEŠ  16:30    NKMNK Mengeš-TERNK Termit-Moravče Lukovica3:1
RADOMLJE  16:30    RADNK Radomlje-KAMNK Kamnik1:0
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-NKRNK Črni Graben2:1
Ponedeljek, 16. Oktober 2017.
MENGEŠ  16:30    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-RNUNK Črnuče3:1
go to top
8.kolo (20.10.2017)

Petek, 20. Oktober 2017.
VIR  16:00    VIRNK Vir-NKRNK Črni Graben3:2
BELINKA  16:00    NKDNK Dnevnik-RADNK Radomlje0:3
MORAVČE  16:00    TERNK Termit-Moravče Lukovica-FCLF.C. Ljubljana Lawyers4:1
IHAN  16:00    IHANK Ihan-NKMNK Mengeš1:0
Ponedeljek, 23. Oktober 2017.
KAMNIK  16:00    KAMNK Kamnik-TVDNK Domžale Veterani4:7
ŠMARTNO  16:00    RNUNK Črnuče-DOBNK Dob2:2
go to top
9.kolo (27.10.2017)

Četrtek, 26. Oktober 2017.
DOB  15:30    DOBNK Dob-TERNK Termit-Moravče Lukovica0:0
Petek, 27. Oktober 2017.
MENGEŠ  15:30    NKMNK Mengeš-VIRNK Vir3:2
RADOMLJE  15:30    RADNK Radomlje-RNUNK Črnuče2:2
RCU LUKOVICA  15:30    NKRNK Črni Graben-KAMNK Kamnik0:1
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-NKDNK Dnevnik3:0
Sreda, 01. November 2017.
MENGEŠ  15:30    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-IHANK Ihan0:3
go to top
10.kolo (23.03.2018)

Petek, 23. Marec 2018.
VIR  16:00    VIRNK Vir-KAMNK Kamnik1:3
BELINKA  16:00    NKDNK Dnevnik-NKRNK Črni Graben0:3
MORAVČE  16:00    TERNK Termit-Moravče Lukovica-RADNK Radomlje1:1
IHAN  16:00    IHANK Ihan-DOBNK Dob2:1
MENGEŠ  16:00    NKMNK Mengeš-FCLF.C. Ljubljana Lawyers3:1
Ponedeljek, 26. Marec 2018.
ČRNUČE  16:00    RNUNK Črnuče-TVDNK Domžale Veterani3:2
go to top
11.kolo (30.03.2018)

Četrtek, 29. Marec 2018.
DOB  17:00    DOBNK Dob-NKMNK Mengeš4:1
Petek, 30. Marec 2018.
RADOMLJE  17:00    RADNK Radomlje-IHANK Ihan1:1
RCU LUKOVICA  17:00    NKRNK Črni Graben-RNUNK Črnuče0:2
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-TERNK Termit-Moravče Lukovica4:2
Ponedeljek, 02. April 2018.
MENGEŠ  17:00    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-VIRNK Vir5:3
KAMNIK  17:00    KAMNK Kamnik-NKDNK Dnevnik3:0
go to top
12.krog (06.04.2018)

Četrtek, 05. April 2018.
DOB  17:30    DOBNK Dob-FCLF.C. Ljubljana Lawyers3:2
Petek, 06. April 2018.
VIR  17:30    VIRNK Vir-NKDNK Dnevnik3:0
RCU LUKOVICA  17:30    NKRNK Črni Graben-TERNK Termit-Moravče Lukovica0:2
RADOMLJE  17:30    RADNK Radomlje-NKMNK Mengeš1:3
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-IHANK Ihan3:2
Ponedeljek, 09. April 2018.
KAMNIK  17:30    KAMNK Kamnik-RNUNK Črnuče2:0
go to top
13.krog (13.04.2018)

Četrtek, 12. April 2018.
DOB  17:30    DOBNK Dob-VIRNK Vir5:0
Petek, 13. April 2018.
MENGEŠ  17:30    NKMNK Mengeš-TVDNK Domžale Veterani2:3
IHAN  17:30    IHANK Ihan-NKRNK Črni Graben2:0
MORAVČE  17:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-KAMNK Kamnik1:2
Ponedeljek, 16. April 2018.
MENGEŠ  17:30    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-RADNK Radomlje2:3
ČRNUČE  17:30    RNUNK Črnuče-NKDNK Dnevnik3:0
go to top
14.krog (20.04.2018)

Petek, 20. April 2018.
VIR  18:00    VIRNK Vir-RNUNK Črnuče3:8
BELINKA  18:00    NKDNK Dnevnik-TERNK Termit-Moravče Lukovica0:3
RCU LUKOVICA  18:00    NKRNK Črni Graben-NKMNK Mengeš0:3
RADOMLJE  18:00    RADNK Radomlje-DOBNK Dob2:0
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-FCLF.C. Ljubljana Lawyers3:0
Ponedeljek, 23. April 2018.
KAMNIK  18:00    KAMNK Kamnik-IHANK Ihan8:4
go to top
15.krog (04.05.2018)

Četrtek, 03. Maj 2018.
DOB  18:00    DOBNK Dob-TVDNK Domžale Veterani1:1
Petek, 04. Maj 2018.
RADOMLJE  18:00    RADNK Radomlje-VIRNK Vir3:3
MENGEŠ  18:00    NKMNK Mengeš-KAMNK Kamnik2:1
IHAN  18:00    IHANK Ihan-NKDNK Dnevnik3:0
MORAVČE  18:00    TERNK Termit-Moravče Lukovica-RNUNK Črnuče4:1
Ponedeljek, 07. Maj 2018.
MENGEŠ  18:00    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-NKRNK Črni Graben1:4
go to top
16.krog (11.05.2018)

Petek, 11. Maj 2018.
VIR  18:30    VIRNK Vir-TERNK Termit-Moravče Lukovica4:0
BELINKA  18:30    NKDNK Dnevnik-NKMNK Mengeš0:3
RCU LUKOVICA  18:30    NKRNK Črni Graben-DOBNK Dob0:3
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-RADNK Radomlje3:0
Ponedeljek, 14. Maj 2018.
ČRNUČE  18:30    RNUNK Črnuče-IHANK Ihan1:0
KAMNIK  18:30    KAMNK Kamnik-FCLF.C. Ljubljana Lawyers3:0
go to top
17.krog (18.05.2018)

Četrtek, 17. Maj 2018.
DOB  18:30    DOBNK Dob-KAMNK Kamnik0:4
Petek, 18. Maj 2018.
RADOMLJE  18:30    RADNK Radomlje-NKRNK Črni Graben2:2
MENGEŠ  18:30    NKMNK Mengeš-RNUNK Črnuče4:3
IHAN  18:30    IHANK Ihan-TERNK Termit-Moravče Lukovica1:1
DOMŽALE  20:30    TVDNK Domžale Veterani-VIRNK Vir3:1
Ponedeljek, 21. Maj 2018.
MENGEŠ  18:30    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-NKDNK Dnevnik3:0
go to top
18.krog (25.05.2018)

Petek, 25. Maj 2018.
VIR  18:30    VIRNK Vir-IHANK Ihan1:2
MORAVČE  18:30    TERNK Termit-Moravče Lukovica-NKMNK Mengeš1:1
BELINKA  18:30    NKDNK Dnevnik-DOBNK Dob0:3
RCU LUKOVICA  18:30    NKRNK Črni Graben-TVDNK Domžale Veterani0:3
Ponedeljek, 28. Maj 2018.
ČRNUČE  18:30    RNUNK Črnuče-FCLF.C. Ljubljana Lawyers5:1
KAMNIK  18:30    KAMNK Kamnik-RADNK Radomlje3:3
go to top
19.krog (01.06.2018)

Četrtek, 31. Maj 2018.
- 19:00    DOBNK Dob-RNUNK Črnuče1:5
Petek, 01. Junij 2018.
- 19:00    NKRNK Črni Graben-VIRNK Vir2:2
- 19:00    RADNK Radomlje-NKDNK Dnevnik3:0
- 19:00    NKMNK Mengeš-IHANK Ihan4:1
- 20:30    TVDNK Domžale Veterani-KAMNK Kamnik5:2
Ponedeljek, 04. Junij 2018.
- 19:00    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-TERNK Termit-Moravče Lukovica6:4
go to top
20.krog (08.06.2018)

Petek, 08. Junij 2018.
- 19:00    VIRNK Vir-NKMNK Mengeš2:3
- 19:00    IHANK Ihan-FCLF.C. Ljubljana Lawyers0:3
- 19:00    TERNK Termit-Moravče Lukovica-DOBNK Dob5:0
- 19:00    NKDNK Dnevnik-TVDNK Domžale Veterani0:3
Ponedeljek, 11. Junij 2018.
- 19:00    RNUNK Črnuče-RADNK Radomlje2:4
- 19:00    KAMNK Kamnik-NKRNK Črni Graben5:2
go to top
21.krog (15.06.2018)

Četrtek, 14. Junij 2018.
- 19:00    DOBNK Dob-IHANK Ihan0:3
Petek, 15. Junij 2018.
- 19:00    NKRNK Črni Graben-NKDNK Dnevnik3:0
- 19:00    RADNK Radomlje-TERNK Termit-Moravče Lukovica0:3
- 20:30    TVDNK Domžale Veterani-RNUNK Črnuče3:0
Ponedeljek, 18. Junij 2018.
- 19:00    KAMNK Kamnik-VIRNK Vir4:2
- 19:00    FCLF.C. Ljubljana Lawyers-NKMNK Mengeš5:6
go to top
22.krog (22.06.2018)

Petek, 22. Junij 2018.
- 19:00    VIRNK Vir-FCLF.C. Ljubljana Lawyers3:0
- 19:00    NKMNK Mengeš-DOBNK Dob3:0
- 19:00    IHANK Ihan-RADNK Radomlje0:3
- 19:00    TERNK Termit-Moravče Lukovica-TVDNK Domžale Veterani0:0
- 19:00    RNUNK Črnuče-NKRNK Črni Graben2:0
- 19:00    NKDNK Dnevnik-KAMNK Kamnik0:3
go to top



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Veterani 2017/2018

Veterani 2016/2017

Ostale povezave

Slike