Veteranska liga

... igra se dober nogomet

  • Povečaj velikost črk
  • Privzeta velikost črk
  • Zmanjšaj velikost črk
Začetek Lestvica
Deprecated: Function split() is deprecated in /storage/content/02/1009602/veterani.orehek.net/public_html/administrator/components/com_joomleague/joomleague.class.php on line 68
Veterani 2015/2016
Razpored tekem iCal export

KOLO Datum Ura Rezultat
1 03.09.2015 18:00    NK Litija LIT-FCL F.C. Ljubljana Lawyers2-6
1 04.09.2015 18:00    NK Radomlje RAD-DOB NK Dob3-4
1 04.09.2015 18:00    NK Ihan IHA-RNU NK ÄŒrnuče1-5
1 04.09.2015 20:30    NK Domžale Veterani TVD-NKR NK ÄŒrni Graben5-0
1 07.09.2015 18:00    NK Kamnik KAM-VIR NK Vir2-3
1 15.09.2015 18:00    NK Krim KRI-NKD NK Dnevnik3-3
1 19.10.2015 16:30    NK Jevnica NKJ-VET NK Veterani NZS-
2 10.09.2015 17:45    NK Dob DOB-TVD NK Domžale Veterani5-2
2 10.09.2015 20:30    NK Dnevnik NKD-LIT NK Litija3-0
2 11.09.2015 17:30    NK ÄŒrni Graben NKR-KRI NK Krim0-2
2 11.09.2015 17:30    NK Vir VIR-RAD NK Radomlje1-2
2 11.09.2015 17:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-NKJ NK Jevnica5-2
2 14.09.2015 20:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-IHA NK Ihan11-1
2 05.10.2015 16:45    NK Veterani NZS VET-KAM NK Kamnik-
3 17.09.2015 17:30    NK Litija LIT-NKR NK ÄŒrni Graben6-0
3 18.09.2015 17:30    NK Krim KRI-DOB NK Dob5-5
3 18.09.2015 17:30    NK Ihan IHA-NKD NK Dnevnik1-2
3 18.09.2015 20:30    NK Domžale Veterani TVD-VIR NK Vir7-2
3 21.09.2015 17:30    NK Kamnik KAM-TER NK Termit-Moravče Lukovica2-1
3 21.09.2015 17:30    NK ÄŒrnuče RNU-FCL F.C. Ljubljana Lawyers0-4
3 30.11.2015 18:30    NK Radomlje RAD-VET NK Veterani NZS-
4 24.09.2015 17:15    NK Dob DOB-LIT NK Litija3-0
4 24.09.2015 17:15    NK Jevnica NKJ-KAM NK Kamnik3-1
4 24.09.2015 20:30    NK Dnevnik NKD-RNU NK ÄŒrnuče3-0
4 25.09.2015 17:15    NK ÄŒrni Graben NKR-IHA NK Ihan0-5
4 25.09.2015 17:15    NK Vir VIR-KRI NK Krim2-3
4 28.09.2015 17:15    NK Veterani NZS VET-TVD NK Domžale Veterani-
4 30.10.2015 00:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-RAD NK Radomlje2-1
5 01.10.2015 16:45    NK Litija LIT-VIR NK Vir3-3
5 02.10.2015 16:45    NK Radomlje RAD-NKJ NK Jevnica1-3
5 02.10.2015 16:45    NK Krim KRI-VET NK Veterani NZS-
5 02.10.2015 16:45    NK Ihan IHA-DOB NK Dob1-4
5 02.10.2015 20:30    NK Domžale Veterani TVD-TER NK Termit-Moravče Lukovica1-4
5 05.10.2015 16:45    NK ÄŒrnuče RNU-NKR NK ÄŒrni Graben3-1
5 05.10.2015 20:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-NKD NK Dnevnik3-1
6 30.11.2014 16:30    NK ÄŒrni Graben NKR-FCL F.C. Ljubljana Lawyers0-2
6 09.10.2015 16:30    NK Vir VIR-IHA NK Ihan3-2
6 09.10.2015 16:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-KRI NK Krim3-1
6 12.10.2015 16:30    NK Kamnik KAM-RAD NK Radomlje1-2
6 30.11.2015 16:30    NK Veterani NZS VET-LIT NK Litija-
6 23.05.2016 18:00    NK Dob DOB-RNU NK ÄŒrnuče1-2
6 02.06.2016 18:30    NK Jevnica NKJ-TVD NK Domžale Veterani3-0
7 15.10.2015 16:30    NK Litija LIT-TER NK Termit-Moravče Lukovica4-4
7 16.10.2015 16:30    NK Krim KRI-NKJ NK Jevnica1-3
7 16.10.2015 16:30    NK Ihan IHA-VET NK Veterani NZS-
7 16.10.2015 20:30    NK Domžale Veterani TVD-KAM NK Kamnik4-0
7 19.10.2015 16:30    NK ÄŒrnuče RNU-VIR NK Vir11-1
7 19.10.2015 20:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-DOB NK Dob2-2
7 29.10.2015 20:30    NK Dnevnik NKD-NKR NK ÄŒrni Graben3-0
8 31.03.2016 17:00    NK Dob DOB-NKD NK Dnevnik3-2
8 31.03.2016 17:00    NK Jevnica NKJ-LIT NK Litija3-2
8 01.04.2016 17:00    NK Vir VIR-FCL F.C. Ljubljana Lawyers1-4
8 01.04.2016 17:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-IHA NK Ihan8-2
8 01.04.2016 17:00    NK Radomlje RAD-TVD NK Domžale Veterani2-2
8 04.04.2016 17:00    NK Kamnik KAM-KRI NK Krim4-0
8 06.04.2016 17:00    NK Veterani NZS VET-RNU NK ÄŒrnuče-
9 07.04.2016 17:30    NK Litija LIT-KAM NK Kamnik5-3
9 08.04.2016 17:30    NK Krim KRI-RAD NK Radomlje1-2
9 08.04.2016 17:30    NK Ihan IHA-NKJ NK Jevnica2-1
9 08.04.2016 17:30    NK ÄŒrni Graben NKR-DOB NK Dob1-3
9 11.04.2016 17:30    NK ÄŒrnuče RNU-TER NK Termit-Moravče Lukovica3-0
9 12.04.2016 20:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-VET NK Veterani NZS-
9 31.05.2016 20:30    NK Dnevnik NKD-VIR NK Vir2-1
10 14.04.2016 18:00    NK Jevnica NKJ-RNU NK ÄŒrnuče3-3
10 15.04.2016 18:00    NK Vir VIR-NKR NK ÄŒrni Graben3-3
10 15.04.2016 18:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-FCL F.C. Ljubljana Lawyers1-4
10 15.04.2016 18:00    NK Radomlje RAD-LIT NK Litija3-0
10 15.04.2016 20:30    NK Domžale Veterani TVD-KRI NK Krim3-2
10 18.04.2016 17:00    NK Veterani NZS VET-NKD NK Dnevnik-
10 18.04.2016 18:00    NK Kamnik KAM-IHA NK Ihan1-1
11 21.04.2016 18:00    NK Litija LIT-TVD NK Domžale Veterani0-3
11 21.04.2016 18:00    NK ÄŒrnuče RNU-KAM NK Kamnik5-0
11 21.04.2016 18:00    NK Dob DOB-VIR NK Vir5-0
11 21.04.2016 20:30    NK Dnevnik NKD-TER NK Termit-Moravče Lukovica2-1
11 22.04.2016 18:00    NK ÄŒrni Graben NKR-VET NK Veterani NZS-
11 25.04.2016 20:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-NKJ NK Jevnica4-1
11 27.05.2016 18:00    NK Ihan IHA-RAD NK Radomlje2-0
12 05.05.2016 18:00    NK Jevnica NKJ-NKD NK Dnevnik4-6
12 06.05.2016 18:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-NKR NK ÄŒrni Graben3-0
12 06.05.2016 18:00    NK Radomlje RAD-RNU NK ÄŒrnuče2-1
12 06.05.2016 18:00    NK Krim KRI-LIT NK Litija3-0
12 06.05.2016 20:30    NK Domžale Veterani TVD-IHA NK Ihan2-1
12 09.05.2016 17:30    NK Veterani NZS VET-DOB NK Dob-
12 09.05.2016 18:00    NK Kamnik KAM-FCL F.C. Ljubljana Lawyers1-4
13 13.05.2016 18:00    NK Ihan IHA-KRI NK Krim2-4
13 13.05.2016 18:00    NK ÄŒrni Graben NKR-NKJ NK Jevnica2-4
13 16.05.2016 18:00    NK ÄŒrnuče RNU-TVD NK Domžale Veterani2-3
13 16.05.2016 18:00    NK Vir VIR-VET NK Veterani NZS-
13 16.05.2016 20:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-RAD NK Radomlje4-1
13 17.05.2016 20:30    NK Dnevnik NKD-KAM NK Kamnik5-1
13 03.06.2016 18:00    NK Dob DOB-TER NK Termit-Moravče Lukovica1-4
14 19.05.2016 18:30    NK Jevnica NKJ-DOB NK Dob0-6
14 19.05.2016 18:30    NK Litija LIT-IHA NK Ihan3-0
14 20.05.2016 18:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-VIR NK Vir4-2
14 20.05.2016 18:30    NK Radomlje RAD-NKD NK Dnevnik1-5
14 20.05.2016 18:30    NK Krim KRI-RNU NK ÄŒrnuče2-7
14 20.05.2016 20:30    NK Domžale Veterani TVD-FCL F.C. Ljubljana Lawyers2-5
14 23.05.2016 18:30    NK Kamnik KAM-NKR NK ÄŒrni Graben2-0
15 26.05.2016 18:30    NK Dob DOB-KAM NK Kamnik4-2
15 27.05.2016 18:30    NK ÄŒrni Graben NKR-RAD NK Radomlje2-4
15 27.05.2016 18:30    NK Vir VIR-NKJ NK Jevnica4-4
15 27.05.2016 20:30    NK Dnevnik NKD-TVD NK Domžale Veterani1-2
15 30.05.2016 18:30    NK ÄŒrnuče RNU-LIT NK Litija5-2
15 31.05.2016 20:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-KRI NK Krim2-0
15 06.06.2016 17:30    NK Veterani NZS VET-TER NK Termit-Moravče Lukovica-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Veterani 2017/2018

Veterani 2016/2017

Ostale povezave

Slike