Veteranska liga

... igra se dober nogomet

  • Povečaj velikost črk
  • Privzeta velikost črk
  • Zmanjšaj velikost črk
Začetek Lestvica
Deprecated: Function split() is deprecated in /storage/content/02/1009602/veterani.orehek.net/public_html/administrator/components/com_joomleague/joomleague.class.php on line 68
Veterani 2017/2018
Razpored tekem iCal export

KOLO Lokacija Datum Ura Rezultat Referee
1 BELINKA  01.09.2017 17:30    NK Dnevnik NKD-VIR NK Vir0-3 ,
1 MORAVÄŒE  01.09.2017 17:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-NKR NK ÄŒrni Graben0-3 ,
1 IHAN  01.09.2017 17:30    NK Ihan IHA-TVD NK Domžale Veterani3-4 ,
1 MENGEÅ   01.09.2017 17:30    NK MengeÅ¡ NKM-RAD NK Radomlje0-2 ,
1 ÄŒRNUÄŒE  04.09.2017 17:30    NK ÄŒrnuče RNU-KAM NK Kamnik4-2 ,
1 MENGEÅ   04.09.2017 17:30    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-DOB NK Dob4-2 ,
2 VIR  08.09.2017 17:30    NK Vir VIR-DOB NK Dob2-8 ,
2 RADOMLJE  08.09.2017 17:30    NK Radomlje RAD-FCL F.C. Ljubljana Lawyers1-8 ,
2 RCU LUKOVICA  08.09.2017 17:30    NK ÄŒrni Graben NKR-IHA NK Ihan3-3 ,
2 BELINKA  08.09.2017 17:30    NK Dnevnik NKD-RNU NK ÄŒrnuče0-3 ,
2 DOMŽALE  08.09.2017 20:30    NK Domžale Veterani TVD-NKM NK MengeÅ¡4-2 ,
2 KAMNIK  11.09.2017 17:30    NK Kamnik KAM-TER NK Termit-Moravče Lukovica3-0 ,
3 DOB  14.09.2017 17:30    NK Dob DOB-RAD NK Radomlje0-3 ,
3 MORAVÄŒE  15.09.2017 17:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-NKD NK Dnevnik3-0 ,
3 IHAN  15.09.2017 17:30    NK Ihan IHA-KAM NK Kamnik3-1 ,
3 MENGEÅ   15.09.2017 17:30    NK MengeÅ¡ NKM-NKR NK ÄŒrni Graben2-1 ,
3 ÄŒRNUÄŒE  18.09.2017 17:30    NK ÄŒrnuče RNU-VIR NK Vir2-0 ,
3 MENGEÅ   18.09.2017 17:30    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-TVD NK Domžale Veterani4-3 ,
4 VIR  22.09.2017 17:00    NK Vir VIR-RAD NK Radomlje2-4 ,
4 RCU LUKOVICA  22.09.2017 17:00    NK ÄŒrni Graben NKR-FCL F.C. Ljubljana Lawyers1-1 ,
4 BELINKA  22.09.2017 17:00    NK Dnevnik NKD-IHA NK Ihan0-3 ,
4 DOMŽALE  22.09.2017 20:30    NK Domžale Veterani TVD-DOB NK Dob4-0 ,
4 KAMNIK  25.09.2017 17:00    NK Kamnik KAM-NKM NK MengeÅ¡2-1 ,
4 ÄŒRNUÄŒE  25.09.2017 17:00    NK ÄŒrnuče RNU-TER NK Termit-Moravče Lukovica1-0 ,
5 DOB  28.09.2017 16:30    NK Dob DOB-NKR NK ÄŒrni Graben5-2 ,
5 MORAVÄŒE  29.09.2017 16:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-VIR NK Vir4-3 ,
5 IHAN  29.09.2017 16:30    NK Ihan IHA-RNU NK ÄŒrnuče1-4 ,
5 MENGEÅ   29.09.2017 16:30    NK MengeÅ¡ NKM-NKD NK Dnevnik3-0 ,
5 RADOMLJE  29.09.2017 16:30    NK Radomlje RAD-TVD NK Domžale Veterani0-4 ,
5 MENGEÅ   02.10.2017 16:30    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-KAM NK Kamnik3-0 ,
6 VIR  06.10.2017 16:30    NK Vir VIR-TVD NK Domžale Veterani4-6 ,
6 RCU LUKOVICA  06.10.2017 16:30    NK ÄŒrni Graben NKR-RAD NK Radomlje0-1 ,
6 BELINKA  06.10.2017 16:30    NK Dnevnik NKD-FCL F.C. Ljubljana Lawyers0-3 ,
6 MORAVÄŒE  06.10.2017 16:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-IHA NK Ihan3-3 ,
6 KAMNIK  09.10.2017 16:30    NK Kamnik KAM-DOB NK Dob0-0 ,
6 ÄŒRNUÄŒE  09.10.2017 16:30    NK ÄŒrnuče RNU-NKM NK MengeÅ¡5-3 ,
7 DOB  12.10.2017 16:30    NK Dob DOB-NKD NK Dnevnik3-0 ,
7 IHAN  13.10.2017 16:30    NK Ihan IHA-VIR NK Vir2-1 ,
7 MENGEÅ   13.10.2017 16:30    NK MengeÅ¡ NKM-TER NK Termit-Moravče Lukovica3-1 ,
7 RADOMLJE  13.10.2017 16:30    NK Radomlje RAD-KAM NK Kamnik1-0 ,
7 DOMŽALE  13.10.2017 20:30    NK Domžale Veterani TVD-NKR NK ÄŒrni Graben2-1 ,
7 MENGEÅ   16.10.2017 16:30    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-RNU NK ÄŒrnuče3-1 ,
8 VIR  20.10.2017 16:00    NK Vir VIR-NKR NK ÄŒrni Graben3-2 ,
8 BELINKA  20.10.2017 16:00    NK Dnevnik NKD-RAD NK Radomlje0-3 ,
8 MORAVÄŒE  20.10.2017 16:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-FCL F.C. Ljubljana Lawyers4-1 ,
8 IHAN  20.10.2017 16:00    NK Ihan IHA-NKM NK MengeÅ¡1-0 ,
8 KAMNIK  23.10.2017 16:00    NK Kamnik KAM-TVD NK Domžale Veterani4-7 ,
8 Å MARTNO  23.10.2017 16:00    NK ÄŒrnuče RNU-DOB NK Dob2-2 ,
9 DOB  26.10.2017 15:30    NK Dob DOB-TER NK Termit-Moravče Lukovica0-0 ,
9 MENGEÅ   27.10.2017 15:30    NK MengeÅ¡ NKM-VIR NK Vir3-2 ,
9 RADOMLJE  27.10.2017 15:30    NK Radomlje RAD-RNU NK ÄŒrnuče2-2 ,
9 RCU LUKOVICA  27.10.2017 15:30    NK ÄŒrni Graben NKR-KAM NK Kamnik0-1 ,
9 DOMŽALE  27.10.2017 20:30    NK Domžale Veterani TVD-NKD NK Dnevnik3-0 ,
9 MENGEÅ   01.11.2017 15:30    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-IHA NK Ihan0-3 ,
10 VIR  23.03.2018 16:00    NK Vir VIR-KAM NK Kamnik1-3 ,
10 BELINKA  23.03.2018 16:00    NK Dnevnik NKD-NKR NK ÄŒrni Graben0-3 ,
10 MORAVÄŒE  23.03.2018 16:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-RAD NK Radomlje1-1 ,
10 IHAN  23.03.2018 16:00    NK Ihan IHA-DOB NK Dob2-1 ,
10 MENGEÅ   23.03.2018 16:00    NK MengeÅ¡ NKM-FCL F.C. Ljubljana Lawyers3-1 ,
10 ÄŒRNUÄŒE  26.03.2018 16:00    NK ÄŒrnuče RNU-TVD NK Domžale Veterani3-2 ,
11 DOB  29.03.2018 17:00    NK Dob DOB-NKM NK MengeÅ¡4-1 ,
11 RADOMLJE  30.03.2018 17:00    NK Radomlje RAD-IHA NK Ihan1-1 ,
11 RCU LUKOVICA  30.03.2018 17:00    NK ÄŒrni Graben NKR-RNU NK ÄŒrnuče0-2 ,
11 DOMŽALE  30.03.2018 20:30    NK Domžale Veterani TVD-TER NK Termit-Moravče Lukovica4-2 ,
11 MENGEÅ   02.04.2018 17:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-VIR NK Vir5-3 ,
11 KAMNIK  02.04.2018 17:00    NK Kamnik KAM-NKD NK Dnevnik3-0 ,
12 DOB  05.04.2018 17:30    NK Dob DOB-FCL F.C. Ljubljana Lawyers3-2 ,
12 VIR  06.04.2018 17:30    NK Vir VIR-NKD NK Dnevnik3-0 ,
12 RCU LUKOVICA  06.04.2018 17:30    NK ÄŒrni Graben NKR-TER NK Termit-Moravče Lukovica0-2 ,
12 RADOMLJE  06.04.2018 17:30    NK Radomlje RAD-NKM NK MengeÅ¡1-3 ,
12 DOMŽALE  06.04.2018 20:30    NK Domžale Veterani TVD-IHA NK Ihan3-2 ,
12 KAMNIK  09.04.2018 17:30    NK Kamnik KAM-RNU NK ÄŒrnuče2-0 ,
13 DOB  12.04.2018 17:30    NK Dob DOB-VIR NK Vir5-0 ,
13 MENGEÅ   13.04.2018 17:30    NK MengeÅ¡ NKM-TVD NK Domžale Veterani2-3 ,
13 IHAN  13.04.2018 17:30    NK Ihan IHA-NKR NK ÄŒrni Graben2-0 ,
13 MORAVÄŒE  13.04.2018 17:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-KAM NK Kamnik1-2 ,
13 MENGEÅ   16.04.2018 17:30    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-RAD NK Radomlje2-3 ,
13 ÄŒRNUÄŒE  16.04.2018 17:30    NK ÄŒrnuče RNU-NKD NK Dnevnik3-0 ,
14 VIR  20.04.2018 18:00    NK Vir VIR-RNU NK ÄŒrnuče3-8 ,
14 BELINKA  20.04.2018 18:00    NK Dnevnik NKD-TER NK Termit-Moravče Lukovica0-3 ,
14 RCU LUKOVICA  20.04.2018 18:00    NK ÄŒrni Graben NKR-NKM NK MengeÅ¡0-3 ,
14 RADOMLJE  20.04.2018 18:00    NK Radomlje RAD-DOB NK Dob2-0 ,
14 DOMŽALE  20.04.2018 20:30    NK Domžale Veterani TVD-FCL F.C. Ljubljana Lawyers3-0 ,
14 KAMNIK  23.04.2018 18:00    NK Kamnik KAM-IHA NK Ihan8-4 ,
15 DOB  03.05.2018 18:00    NK Dob DOB-TVD NK Domžale Veterani1-1 ,
15 RADOMLJE  04.05.2018 18:00    NK Radomlje RAD-VIR NK Vir3-3 ,
15 MENGEÅ   04.05.2018 18:00    NK MengeÅ¡ NKM-KAM NK Kamnik2-1 ,
15 IHAN  04.05.2018 18:00    NK Ihan IHA-NKD NK Dnevnik3-0 ,
15 MORAVÄŒE  04.05.2018 18:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-RNU NK ÄŒrnuče4-1 ,
15 MENGEÅ   07.05.2018 18:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-NKR NK ÄŒrni Graben1-4 ,
16 VIR  11.05.2018 18:30    NK Vir VIR-TER NK Termit-Moravče Lukovica4-0 ,
16 BELINKA  11.05.2018 18:30    NK Dnevnik NKD-NKM NK MengeÅ¡0-3 ,
16 RCU LUKOVICA  11.05.2018 18:30    NK ÄŒrni Graben NKR-DOB NK Dob0-3 ,
16 DOMŽALE  11.05.2018 20:30    NK Domžale Veterani TVD-RAD NK Radomlje3-0 ,
16 ÄŒRNUÄŒE  14.05.2018 18:30    NK ÄŒrnuče RNU-IHA NK Ihan1-0 ,
16 KAMNIK  14.05.2018 18:30    NK Kamnik KAM-FCL F.C. Ljubljana Lawyers3-0 ,
17 DOB  17.05.2018 18:30    NK Dob DOB-KAM NK Kamnik0-4 ,
17 RADOMLJE  18.05.2018 18:30    NK Radomlje RAD-NKR NK ÄŒrni Graben2-2 ,
17 MENGEÅ   18.05.2018 18:30    NK MengeÅ¡ NKM-RNU NK ÄŒrnuče4-3 ,
17 IHAN  18.05.2018 18:30    NK Ihan IHA-TER NK Termit-Moravče Lukovica1-1 ,
17 DOMŽALE  18.05.2018 20:30    NK Domžale Veterani TVD-VIR NK Vir3-1 ,
17 MENGEÅ   21.05.2018 18:30    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-NKD NK Dnevnik3-0 ,
18 VIR  25.05.2018 18:30    NK Vir VIR-IHA NK Ihan1-2 ,
18 MORAVÄŒE  25.05.2018 18:30    NK Termit-Moravče Lukovica TER-NKM NK MengeÅ¡1-1 ,
18 BELINKA  25.05.2018 18:30    NK Dnevnik NKD-DOB NK Dob0-3 ,
18 RCU LUKOVICA  25.05.2018 18:30    NK ÄŒrni Graben NKR-TVD NK Domžale Veterani0-3 ,
18 ÄŒRNUÄŒE  28.05.2018 18:30    NK ÄŒrnuče RNU-FCL F.C. Ljubljana Lawyers5-1 ,
18 KAMNIK  28.05.2018 18:30    NK Kamnik KAM-RAD NK Radomlje3-3 ,
19 - 31.05.2018 19:00    NK Dob DOB-RNU NK ÄŒrnuče1-5 ,
19 - 01.06.2018 19:00    NK ÄŒrni Graben NKR-VIR NK Vir2-2 ,
19 - 01.06.2018 19:00    NK Radomlje RAD-NKD NK Dnevnik3-0 ,
19 - 01.06.2018 19:00    NK MengeÅ¡ NKM-IHA NK Ihan4-1 ,
19 - 01.06.2018 20:30    NK Domžale Veterani TVD-KAM NK Kamnik5-2 ,
19 - 04.06.2018 19:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-TER NK Termit-Moravče Lukovica6-4 ,
20 - 08.06.2018 19:00    NK Vir VIR-NKM NK MengeÅ¡2-3 ,
20 - 08.06.2018 19:00    NK Ihan IHA-FCL F.C. Ljubljana Lawyers0-3 ,
20 - 08.06.2018 19:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-DOB NK Dob5-0 ,
20 - 08.06.2018 19:00    NK Dnevnik NKD-TVD NK Domžale Veterani0-3 ,
20 - 11.06.2018 19:00    NK ÄŒrnuče RNU-RAD NK Radomlje2-4 ,
20 - 11.06.2018 19:00    NK Kamnik KAM-NKR NK ÄŒrni Graben5-2 ,
21 - 14.06.2018 19:00    NK Dob DOB-IHA NK Ihan0-3 ,
21 - 15.06.2018 19:00    NK ÄŒrni Graben NKR-NKD NK Dnevnik3-0 ,
21 - 15.06.2018 19:00    NK Radomlje RAD-TER NK Termit-Moravče Lukovica0-3 ,
21 - 15.06.2018 20:30    NK Domžale Veterani TVD-RNU NK ÄŒrnuče3-0 ,
21 - 18.06.2018 19:00    NK Kamnik KAM-VIR NK Vir4-2 ,
21 - 18.06.2018 19:00    F.C. Ljubljana Lawyers FCL-NKM NK MengeÅ¡5-6 ,
22 - 22.06.2018 19:00    NK Vir VIR-FCL F.C. Ljubljana Lawyers3-0 ,
22 - 22.06.2018 19:00    NK MengeÅ¡ NKM-DOB NK Dob3-0 ,
22 - 22.06.2018 19:00    NK Ihan IHA-RAD NK Radomlje0-3 ,
22 - 22.06.2018 19:00    NK Termit-Moravče Lukovica TER-TVD NK Domžale Veterani0-0 ,
22 - 22.06.2018 19:00    NK ÄŒrnuče RNU-NKR NK ÄŒrni Graben2-0 ,
22 - 22.06.2018 19:00    NK Dnevnik NKD-KAM NK Kamnik0-3 ,



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Veterani 2017/2018

Veterani 2016/2017

Ostale povezave

Slike